Viasmscredit LV

Naudas aizņēmumi internetā kļūst aizvien populārāki, tomēr, neskatoties uz tehnoloģiskajām inovācijām, lai aizņemtos internetā, vismaz pirmajā reizē ir vajadzīgs arī dators. Savukārt, ja vajadzīgs atkārtots aizdevums, to iespējams saņemt caur mobilo telefonu nosūtot sms (viasmscredit lv). Uzreiz gan jāatzīst, ka potenciāli visizdevīgākie naudas aizdevumi ir pieejami tieši jaunajiem klientiem, t.i. aizņemoties pirmo reizi. Sekojot šai loģikai viasmscredit izmantošana ir attaisnojama vien tajās situācijās, kad laiks ir svarīgāks par finansiālo ietaupījumu.

Cik liels viasmscredit lv aizdevums man ir pieejams ?

Pirms atbildēt uz jautājumu par kredīta pieejamību, ir vērts pieskarties tādam jautājumam kā kreditoru prasības. Saskaņā ar šobrīd spēkā esošajiem noteikumiem, lai aizņemtos internetā klientam ir jāizpilda šādas prasības:

  • jābūt vismaz 20 gadus vecam (retāk 18 gadi);
  • jābūt regulāriem ienākumiem, kas ļauj atmaksāt parādu;
  • jābūt tīrai kreditēšanas vēsturei (klients nedrīkst būt iekļauts parādnieku reģistros).

Papildus tam, aizņemšanas procesa nodrošināšanai klientam ir jānodrošina šādi palīglīdzekļi – (a) mobilais telefons, (b) epasts, (c) bankas konts, (d) internetbankas pieslēgums. Pēdējais ir svarīgs tikai tādēļ, lai pārskaitītu reģistrācijas maksu 1 santīma apmērā. Izpildot šo prasību, aizdevējs var pārbaudīt, ka klients ir tas par, ko tiešām uzdodas un vienlaikus dod iespēju saņemt precīzu klienta konta numuru.

Atgriežoties pie pamatjautājuma, cik liels aizdevums ir pieejams viasmscredit lv, atbildēsim. Pirmajā reizē var aizņemties līdz 100, 150 vai 200 latiem (nevajag sms), savukārt otrajā reizē var aizņemties jau daudz lielākas summas. Svarīgi – pirmais kredīts reizēm ir pieejams bez % (paskaidrojums raksta beigās). Atsevišķi uzņēmumi kredītņēmējiem piedāvā otrajā reizē aizņemties jau 1000 Ls, citi nosaka zemākus kredītlimitus. Standarta prakse paredz ar katru nākamo reizi palielināt kredīta limitu par 50 ls vai 100 ls. No vienas puses, tas tiek darīts, lai aizsargātu kreditoru intereses. No otras puses, šādi tiek aizsargāts arī pats kredītņēmējs, jo dzīvojot ar algu – 200 ls – 400 ls mēnesī, ir viegli ļauties kārdinājumam un aizņemties 1000 Ls uz 1 gadu, lai arī patiesībā to nemaz nevajag un arī nemaz nevari atļauties.

Kopumā maksimālā summa, ko var iegūt ar viasmscredit lv palīdzību ir 1000 Ls. Paralēli darbojas arī uzņēmumi, kas ļauj pieteikties ātrajiem kredītiem līdz 2000 Ls vai pat vairāk kā 5000 Ls bez ķīlas, taču tie vairāk ietilpst patēriņa kredītu grupā, kuriem ir maz sakars ar viasmscredit. Gadījumā, ja šeit aplūkotā informācija likās nepilnīga vai arī vēlies vienkārši praktiski uzzināt, kurš sms kredīts ir Tev piemērotāks, aplūko http://www.vivuscredit.lv sniegto informāciju. Aizņemies atbildīgi.