Ātrs aizdevums – bistrij kredit

Ātrs aizdevums ir kļuvis par ikdienu. Latvijas iedzīvotāji ir pieraduši pie ātrajiem kredītiem, sms kredītiem, patēriņa kredītiem, mazajiem aizdevumiem un līdzīgiem finanšu pakalpojumiem, kas paredz, ka papildus naudu var aizņemties pat mazāk kā 20 minūtēs. Tajā pašā laikā reti, kurš atceras, ka bez latviešiem šeit dzīvo arī vairāki simti tūkstoši krievvalodīgo iedzīvotāju. Ja ņemam vērā, ka, līdz šim latvieši ir samērā daudz lutināti ar kredītu salīdzināšanas portāliem, kas ļauj atlasīt aizdevumu pēc svarīgākajiem kritērijiem, tad varam arī atzīt, ka krievvalodīgie bija lielā mērā apdalīti. Ātrais kredīts (kriev.val Быстрый кредит) ir pakalpojums, kuram būtu jāpārvar etniskās robežas, taču diemžēl prakse liecina, ka ātro kredītu tirgū krievvalodīgie ir pārstāvēti daudz mazāk. To var secināt ne tikai no Rīgas ielās redzamajām reklāmām, bet arī no interneta meklējumu rezultātiem, ko katrs var pārbaudīt pāris minūšu laikā.

Vai bistrij kredit tiek ņemts mazāk nekā ātrais aizdevums ?

Gadījumā, ja atbilde būtu apstiprinoša, mēs varētu pieņemt, ka krieviski runājošā auditorija ir finansiāli disciplinētāka vai turīgāka un tai šādi aizdevumi gluži vienkārši nav nepieciešami. Par laimi Latvijas iedzīvotāju ienākumi nedalās pēc to etniskās piederības un saskaņā ar Statistikas pārvaldes sniegto informāciju ienākumu līmenis latviešu un cittautiešu vidū ir samērā līdzīgs. Attiecībā uz finansiālo disciplīnu mums diemžēl dati nav pieejami, taču mēs pieņemam, ka arī šī likumsakarība nav patiesa. Ņemot vērā iepriekš minēto, secinam, ka krievvalodīgie vairāk paļaujas uz ātro aizdevumu sniedzēju reklāmām vai arī salīdzina piedāvājumus, izmanto latviski sagatavotos kredītu salīdzinātājus.

Lai izvairītos no situācijām, kad ātrie kredīti tiek izvēlēti nekritiski vai neprecīzi dēļ valodas barjeras, krievvalodīgajiem ir vērts apmeklēt ātro aizdevumu salīdzinātāju http://www.bistrij-kredit.lv Visa tur publicētā informācija ir sagatavota krievu valodā un sniedz detalizētu priekšstatu par katra interneta aizdevuma plusiem un mīnusiem. Kredītu salīdzinātājs pievērš uzmanību ne tikai kredīta pieejamībai un maksimālajām summām, bet arī sniedz priekšstatu par to, cik izmaksā ātrie kredīti. Papildus tam aizdevumu salīdzinātājā ir ievietoti arī daži patēriņa kredīti un kredīts pret auto ķīlu, kas ļauj pilnvērtīgi izvērtēt katra aizdevuma priekšrocības un trūkumus.

Uzreiz gan jāatzīst, ka nevieni ātrie kredīti (bistrie krediti) vai pat patēriņa kredīti nekad nebūs tik izdevīgi kā kredīti, ko piedāvā bankas vai, kas tiek piedāvāti pret nekustamā īpašuma ķīlu. Ja neesiet pārliecināti, ka ātrais kredīts ir jums piemērots, atlieciet lēmuma pieņemšanu uz vēlāku laiku. Aizņemieties atbildīgi.