Mazie aizdevumi internetā

Tu jau zini, ka mazie aizdevumi internetā tiek reklamēti uz katra soļa. Diemžēl reti, kuram, kam vajadzīgs papildus aizdevums ir pacietība, spert vienu soli tālāk un pašam izpētīt, kuri ātrie kredīti ir lētāki. http://www.atraiskredits.com ļauj salīdzināt dažādus naudas kredītu piedāvājumus internetā bez maksas. Aizdevums bez ķīlas, ātrais kredīts, patēriņa kredīti, nauda pret auto ķīlu – visi šie pakalpojumi ir šķietami dažādi, taču tajā pašā laikā arī līdzīgi.

Iespējams, ka Tu domā, ka aizdevumi internetā uz 1 gadu ir tieši tas, kas Tev vajadzīgs. Tajā pašā laikā var izrādīties, ka krietni lētāks ir pirmais kredīts bez procentiem, kas ļauj iegūt līdz pat 100 Ls, bet dažreiz pat 200 Ls mazāk kā 20 minūšu laikā. Atmaksā parādu līgumā noteiktajā termiņā un dzīvo bez bēdu. Aizmāršīgajiem jārēķinās, ka finanšu pakalpojumu jomā laiks ir nauda un par katru kavējumu būs jāmaksā papildus. Kreditori ir informēti par šādu iespēju un vairumā gadījumu piedāvā pagarināt kredīta atmaksas termiņu, kas, protams, nav lēti, taču galarezultātā izdevīgāk nekā segt soda sankcijas, kuru apmērs var pārsniegt pat 1% no neatmaksātās summas dienā.

Mazie aizdevumi internetā ir paredzēti tikai un vienīgi kā īstermiņa risinājums. Šis pakalpojums  nekad nespēs nodrošināt tik zemas izmaksas, kā banku kredīti, taču katram produktam ir sava niša. Interneta aizdevumi ir paredzēti ārkārtas situācijās, kad nav citi varianti, vai vienkārši nav vēlme aizņemties no draugiem vai tuviniekiem.

Strausa taktika – galvas bāšana smiltīs gan nebūs pareizais risinājums, jo finanšu saistībām nav noilgums. Pat bēgšana uz ārzemēm neko neatrisinās, jo ES ir spēkā vienots tiesiskais ietvars, kas paredz, ka tiesas lēmums vienā valstī ir jāievēro arī citās bloka dalībvalstīs. Būsim godīgi, vai ir vērts dzīvot ārzemēs tikai tādēļ, ka nespēja atmaksāt parādu ? Mūsu skatījumā tas nav vajadzīgs, taču daļa Latvijas iedzīvotāju domā pretēji.

Kopumā mazie interneta aizdevumi ir pieejami LR iedzīvotājiem no 20 gadu vecuma, pie nosacījuma, ka ir regulāri ienākumi un tīra kredītvēsture. Atraiskredits.com piedāvā iespēju aizņemties lētāk, taču to izmanto tikai saprātīgākie. Esi gudrāks par citiem. Aizņemies lētāk. Aizņemies atbildīgi.