Kredīts ES pilsoņiem ar pastāvīgu uzturēšanās atļauju un aizdevumi Latvijas nepilsoņiem

Beidzot tas brīdis ir klāt, kad Latvijas krievvalodīgajiem iedzīvotājiem, nepilsoņiem un iedzīvotājiem ar pastāvīgu uzturēšanās atļauju ir iespējams aizņemties internetā. krediti.lvLīdz šim priviliģētā stāvoklī bija latvieši, kas varēja salīdzināt ātros kredītus neizejot no mājas. Šobrīd situācija ir uzlabojusies un ātros kredītus internetā jeb kā krievi saka (bistrij kredit) var salīdzināt arī krievvalodīgie. Salīdzināt aizdevumus kredit.lv ir pavisam vienkārši. Aizdevēji ir sarindoti pēc būtiskākajiem kritērijiem – pieejamā aizdevuma summa, naudas saņemšanas ātrums, izmaksas, vecuma ierobežojumi. Papildus tam tiek atzīmēts, vai aizdevēji piedāvā iespēju jaunajiem klientiem aizņemties bez komisijas maksas un procentiem. Pēdējā iespēja ir ļoti noderīga, jo atšķirībā no komercbankām online kredītu devēji ļauj aizņemties jaunajiem klientiem uz īpaši izdevīgiem nosacījumiem. Pirmais kredīts bez procentu maksas praksē nozīmē, ka nepilsoņi var paņemt, piemēram, 200 eiro kredītu un atmaksāt šo summu līgumā noteiktajā  termiņā bez papildus komisijas maksas, t.i. tos pašus 200 eiro. Tradicionāli aizdevums tiek piešķirts ar termiņu līdz 30 dienām, bet patlaban tirgū ir parādījušies aizdevēji, kuru piedāvājumu klāstā ir arī aizdevumi ar termiņu līdz 40 dienām.

Kā izmantot šīs ziņas, lai ietaupītu ?

Nav noslēpums, ka Krievijas un ES savstarpējās ekonomiskās sankcijas negatīvi ietekmē arī Latvijas tautsaimniecību. Cik lielā mērā tas realizējas praksē Latvijā un Lietuvā, mēs jau rakstījām kādā no iepriekšējām publikācijām. Galvenais, kas jāatceras – aizdevums internetā nav paredzēts kā ilgtermiņa risinājums, bet tikai kā plāksteris ārkārtas gadījumiem, kadr ir skaidri zināms, ka spēsi parādu atmaksāt. Tagad, kad esi uzzinājis par kredit.lv sniegtajām iespējām, nekas cits vairs nav jādara. Ja dzīvē gadīsies situācija, kad steidzami vajadzēs papildus aizdevumu, zināsi, kur meklēt kredītu variantus. Aizņemšanās gan bankā, gan internetā ir salīdzinoši būtisks lēmums, kas var ietekmēt aizņēmēja finansiālo situāciju arī ilgtermiņā. Šī iemesla dēļ pirms aizņemšanās ir ārkārtīgi svarīgi rūpīgi izvērtēt visus plusus un mīnusus. Kredīts internetā līdzīgi kā kāpšana kalnā ir tikai sākums un daudz svarīgāk ir tikt no kalna lejā. Arī attiecībā uz aizdevumiem darbojas šī pat likumsakarība un krietni būtiskāk par aizņemšanos online ir spēt atmaksāt parādu līgumā noteiktajā termiņā. Ja rodas kaut mazākās šaubas par iespējām segt kredītsaistības līgumā noteiktajā termiņā, iespējams, ir vērts izvērtēt citus variantus vai iespējas neaizņemties nemaz.

Ātro aizdevumu devēji tradicionāli prasa krietni augstākas procentu likmes par finanšu resursu izmantošanu. Vairumā gadījumu komisijas maksa par šo pakalpojumu svārstās robežās no 9,5% līdz 27% mēnesī, kas ir ārkārtīgi daudz, ja ņem vērā, ka komercbankas par šādu pakalpojumu neprasa vairāk par 30% gadā. Viss iepriekš minētais ļauj secināt, ka lēmuma pieņemšanai vajadzētu atvēlēt pietiekami ilgu laiku. Vērts arī pieminēt, ka pret nemaksātājiem tiek vērsta parādu piedziņa, izmantojot parādu piedzinēju firmu pakalpojumus, bet, ja tas nelīdz, lieta tiek nodota tiesai. Visas šīs darbības, protams, būtiski sadārdzina pakalpojuma izmaksas. Papildus tam tiek sabojāta arī nemaksātāja kredītvēsture, kas liedz iespējas nākotnē saņemt citu aizdevumu.

Izlasījāt līdz beigām un joprojām domājat, ka kredīti nepilsoņiem un krieviem Latvjā ir noderīgs pakalpojums ? Ielūkojoties, ko par aktuālajiem piedāvājumiem saka http://kredit.lv Pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtējiet savu maksātspēju. Aizņemieties atbildīgi.