365 dienas gadā dažādi kredītu veidi Latvijā

Rīgas un Latvijas iedzīvotājiem vairs nav jāstāsta par to, kas ir aizdevumi internetā. Ikviens, kam ir regulāri ienākumi un nav sabojāta kreditēšanas vēsture var pretendēt uz ātrajiem kredītiem.

Aizdevumiem online iespējams pieteikties 24 stundas diennaktī, 365 dienas gadā. Iespējams tieši tādēļ interneta kredīti 365.kredit.lv tiek piedāvāti salīdzināt. Ja tirgū pieejami vairāki piedāvājumi, tad gluži loģiski, ka lielākā daļa potenciālo aizņēmēju nav spējīgi salīdzināt dažādus riskus un nereti izvēlas pirmo, kas pagadās. Lai izvairītos no nepārdomātas izvēles briesmām 365.kredit.lv ir apkopojis aizdevējus pēc to svarīgākajām iezīmēm un piedāvā atrast sev piemērotāko bez komisijas maksas un bez procentiem. Vēl jo vairāk, patlaban vairāki ātro kredītu devēji internetā piedāvā akcijas, kuru ietvaros pirmais ātrais kredīts Latvijas iedzīvotājiem ir pieejams bez komisijas maksas un procentiem. Lai neapbižotu krievus, ukraiņus un baltkrievus, kuriem ar latviešu valodu ir poblēmas kredit.lv lietotājiem ir iespējams salīdzināt ātro kredītu pakalpojumus – “быстрые кредиты в интернете” arī krievu valodā. Teorētiski, šādai iespējai nebūtu jābūt pieejamai, jo katram Latvijas pilsonim ir jāprot latviešu valoda, taču prakse, protams, nereti atšķiras no teorijas.

Cik maksā aizņemšanās internetā ?

Līdz šim vairums mazo nebanku kredītu devēju ir bijuši gatavi aizdot finanšu līdzekļus uz procentiem, kas nepārsniedz 10, 20, 25, retāk 27 procentus mēnesī. Par laimi jaunajiem klientiem, kas aizņemšanos internetā neizmanto ikdienas vajadzībām, bet tikai ārkārtas situācijām kredīti internetā izmaksā ne vairāk, ne mazāk kā 0% mēnesī. Kā tas iespējams ? Kreditori cenšas piesaistīt mazo aizdevumu ņēmējus kā pastāvīgus klientus, t.i. tādus, kas aizņemas regulāri. Lai to panāktu pirmajā reizē tiek piedāvātas īpašas atlaides, kuru rezultātā ātrie kredīti internetā ir pieejami bez ķīlas, bez komisijas maksas un procentiem uz vienu mēnesi. Atmaksājot naudu laikā, nekas papildus netiek prasīts, bet, ja gadās aizkavēties, jārēķinās, ka par kavēšanos būs jāmaksā soda nauda, kuras apmērs var būt 0,75 vai 1 procents dienā. Alternatīva šādās situācijā ir iespēja pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu. Maksa par šādu pakalpojumu ir līdzvērtīga standarta komisijas maksai, tādēļ pirms aizņemties ir ļoti rūpīgi jāpārdomā, vai kredīta ņemšana nebūs pārlieku dārga. Protams, ne visi spēj izvērtēt visus riskus pilnvērtīgi. Ja neesat pārliecināti par savām iespējām to izdarīt, neņemiet kredītu, bet savelciet jostu ciešāk.

Pašreizējā situācijā, kad nāk pavasaris iztikt no algas līdz algai var būt arī nedaudz vieglāk, jo aizvien mazāki kļust maksājumi par apkuri. Ja tas tomēr nav iespējams, rūpīgi izvēlieties aizdevēju, bet pirms tam salīdziniet potenciāli izdevīgākos piedāvājumus un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt kredītu ļoti pārdomāti. Aizņemieties atbildīgi.