SIA MD investīcijas

Ātro kredītu uzņēmums SIA “MD investīcijas” (reģ. nr. 40103283854) plašākai sabiedrībai neko neizsaka. Vien retais nojauš, ka aiz tā slēpjas zīmols crediton. Līdzīgi kā daudzi citi ātro aizdevumu pakalpojumu sniedzēji arī šis piedāvā aizdot naudu uz īsu termiņu. Jaunajiem klientiem reizēm tiek piemērotas speciālas atlaides. Kā tās iegūt un, vai šis piedāvājums ir labākais, vari uzzināt pašās raksta beigās. Aizņemies atbildīgi.

Uzņēmuma kontaktinformācija

Nebanku kredītu devējs MD investīcijas (piesakies šeit) un tā kredītspeciālisti ir atrodami Rīgā, Cēsu ielā 31-k9. Ja radušās kādas problēmas ar aizdevuma atmaksu vai vēlies saņemt konsultāciju klātienē, vari doties uz biroju. Tajā pašā laikā pilnīgi iespējams, ka ir vērts vispirms piezvanīt, jo reizēm gadās, ka aizņemtības dēļ uzņēmuma darbinieki nav gatavi pieņemt visus gribētājus.

sia md investīcijas

Darba laiks:

  • darba dienās no plkst. 8.30 līdz plkst. 21.00
  • brīvdienās no plkst. 10.00 līdz plkst. 20.00

MD investīcijas atrašanās vieta

Cik daudz es varu aizņemties ? 

Saskaņā ar uzņēmuma sniegto informāciju jaunie klienti var aizņemties no 10 Ls līdz 150 Ls, uz laiku līdz 30 dienām. Apstākļos, kad kredīta atmaksu nevar nodrošināt savlaicīgi, sia md investīcijas piedāvā iespēju pagarināt aizdevuma līguma termiņu. Maksa par šo pakalpojumu ir atkarīga no kredīta lielumu, bet, piemēram, 100 Ls aizdevumam tā ir nedaudz augstāka par 25% mēnesī. Tas nav maz, tādēļ, ja vēlies savu sūri grūti nopelnīto naudu atstāt sev, atmaksā parādu savlaicīgi.

Kur es varu uzzināt vairāk par kredītiem internetā ?

Ātrie kredīti internetā šobrīd ir parādījušies diezgan daudzi, taču tikai retais no aptaujātajiem Latvijas iedzīvotājiem var nosaukt vairāk par 1 – 3. Tas nav nekas neparasts, taču var būtiski apgrūtināt iespējas atrast lētāko aizdevumu. Viens no veidiem, kā tikt pie kārotā kredīta ar zemākām izmaksām ir aizdevumu salīdzināšana http://www.atraiskredits.com Šis portāls šobrīd ir kļuvis par savas jomas līderi un ar tā palīdzību ikviens Latvijas iedzīvotājs vecumā no 18 līdz 75 gadiem var atrast sev piemērotāko aizdevumu. Atraiskredits.com apkopo un vienlaikus salīdzina (a) ātros kredītus, (b) patēriņa kredītus un (c) kredītu pret automašīnas ķīlu. Trīs šķietami nesaistīti aizņemšanās varianti, taču katram no tiem ir savi plusi un mīnusi. Piemēram, ātrie kredīti (t.sk. sia “MD investīcijas”) noderēs, ja vajadzīgs īstermiņa aizņēmums uz 1 – 4 nedēļām. Patēriņa kredīti turpretim ļauj aizņemties no 200 Ls līdz 7000 Ls ar atmaksas termiņu līdz 5 gadiem.

Svarīgi – plāno aizņemties ? Rūpīgi izvērtē savu maksātspēju un finansiālo disciplīnu. Aizņemšanās internetā ir nopietnas saistības. Aizņemies atbildīgi.