Ātrie kredīti salīdzināti

Neviens mūsdienās vairs nešaubās, ka ātrie kredīti ir pats žiglākais veids kā tikt pie papildus naudas līdzekļiem. Aizpildi pieteikumu, apstiprini profilu, norādi vēlamo  kredīta summu un pavisam drīz jau naudas aizdevums tiek ieskaitīts bankas kontā. Skan labi, taču patiesībā ne viss ir tik labi, kā varētu likties. Iespējams, ka izvēlētais ātrais kredīts nebūt nav lētākais. Iespējams, ka izvēloties citu kredītu, Tu varēji ietaupīt vismaz 10 – 100 eiro. Kā atrast pareizo kredītu, kurš ir lētāks, par to turpinājumā.

Kuri ātrie kredīti ir lētākie ?

Šobrīd Latvijā brīvi ir pieejami vairāk kā 10 ātrie aizdevumi internetā, taču tikai daži no tiem ir patiesi izdevīgi, ar to saprotot, ka tiek izvēlēts pirmais kredīts bez maksas. Labākie ātrie kredīti Latvijā ļauj aizņemties līdz 150 eiro (100 ls) vai pat gandrīz 300 eiro (200 ls) bez komisijas maksas un bez procentiem.

ātrie kredīti salīdzināti

Protams, visi šie aizdevumi nebūt nav vienādi. Daži ātrie kredīti tiek piedāvāti no 20 līdz 65 gadiem, citi no 18 līdz 70 gadiem, bet vēl citi no 20 līdz 75 gadiem. Šis kritērijs Tev var nelikties svarīgs, līdz brīdim, kamēr pats nonāc pensijas vecumā. Attiecībā pret jauniešiem mums nekādas simpātijas nav. Kredīti 18 gadu vecumā bieži vien ir tīrā naudas izšķiešana, jo bez pastāvīga darba vietas atmaksāt to nemaz nav iespējams. Galarezulātā parādsaistības sedz jauniešu vecāki.

Otrs svarīgs kritērijs, kam jāpievērš uzmanība ir naudas saņemšanas laiks. Ātrie kredīti, kas piedāvā piešķirt aizdevumu 10 – 20 minūtēs tradicionāli piedāvā labāko servisu. Tajā pašā laikā ir jāņem vērā, ka, iepriekš minētais laika intervāls ir spēkā tikai tajās situācijās, kad klientam un kreditoram ir bankas konts vienā un tajā pašā bankā.

Trešais svarīgais kritērijs, izvēloties ātros kredītus ir procentu likmes. Iespējams, tas neliekas būtiski, jo izvēlēts pirmais aizdevums bez procentiem, tomēr atceries – kredīts bez komisijas maksas ir pieejams tikai jaunajiem klientiem. Ja aizņemsies un vēlēsies to darīt atkārtoti tajā pašā uzņēmumā, tad par saņemto aizdevumu būs jāmaksā komisijas maksa, kuras apmērs reizēm var pārsniegt pat 25% mēnesī.

Esi izlasījis tik tālu un nevari vien nociesties, lai uzzinātu, kuri ātrie kredīti ir Tev izdevīgākie ? Salīdzini visus top ātros aizdevumus internetā http://www.aml.lv/atrie-krediti Aizņemšanās būs veiksmīga tikai tad, ja darīsi visu pārdomāti, izvērtējot savas finansiālās iespējas un reālās vajadzības. Aizņemies atbildīgi.