A/S 4finance apskats

Ātro kredītu uzņēmums “4finance” Latvijā pārstāv abus lielākos nebanku kredītu zīmolus – Smscredit un Vivus. Saskaņā ar publiski pieejamo informāciju 4finance kontrolē vairāk kā 80% no ātro nebanku kredītu tirgus. Protams, pārbaudīt šo informāciju nav iespējams, jo uzņēmums, aizbildinoties ar komercnoslēpumiem, atsakās izpaust jebkādus datus, kas saistīti ar klientiem. Šī iemesla dēļ tas jau ir saņēmis aizrādījumu un vēlāk arī sodu no Patērētāju tiesību un aizsardzības centra.

Kā aizņemties no A/S “4finance”

Vienkāršākais veids, kā aizņemties no 4finance ir pieteikties kredītam tūlīt pat internetā. Katrs no uzņēmuma produktiem ir paredzēts savai specifiskai auditorijai. SmsCredit ļauj jaunajiem klientiem aizņemties ar 0% uz 1 mēnesi, bet Vivus piedāvā aizdot līdz 1000 Ls bez ķīlas uz termiņu līdz 1 gadam.

Viens no iemesliem, kādēļ 4finance as produkti ir kļuvuši tik populāri ir efektīva reklāmas kampaņa, taču tas vēl nav viss. Akciju sabiedrība ir ieguldījusi lielus resursus, lai nodrošinātu ātru klientu apkalpošanu. Pakalpojums ir attīstīts gandrīz līdz pilnībai un jau vairākus gadus 4finance apkalpo arī iedzīvotājus ārpus Latvijas teritorijas, t.sk. Zviedrijā, Somijā, Lielbritānijā, Polijā un Čehijā.

Akciju sabiedrības “4finance” kontaktinformācija

Braucot ārā no Rīgas, Jūrmalas virzienā pretī ASV vēstniecībai (pirms Spices), iespējams būsiet pamanījuši vivus un smscredit logo uz Panorama Plaza ēkas pirmajiem stāviem. Tieši šajā vietā arī koncentrējas Latvijas nebanku kredītu galvenais spēlētājs. Adrese  – Lielirbes iela 17a-8.

Kur uzzināt vairāk par kredītiem ?

Ja plāno aizņemties, vai gluži vienkārši nezini, kurš no 4finance piedāvātajiem pakalpojumiem ir Tev piemērotāks, ielūkojies http://www.vivuscredit.lv. Šajā kredītu salīdzināšanas portālā ir salīdzināti labākie un izdevīgākie TOP nebanku aizdevumi. Vairāki no tiem ir pieejami bez komisijas maksas un bez procentiem uz laiku līdz 1 mēnesim. Rakstā aplūkotais uzņēmums nebūt nav vienīgais, kas piedāvā pakalpojums, taču dēļ tā masīvās reklāmas kampaņas reizēm var likties, ka neviens cits aizdevējs nemaz nepastāv.

Mūsu ieteikums – izvērtē savas iespējas atmaksāt parādu noteiktajā termiņā un rūpīgi apdomā, vai 4finance kredīts Tev ir patiešām vajadzīgs. Ja vari atļauties, aizņemies atbildīgi.