Patēriņa kredīts uz gadu bez ķīlas

Latvijā aizvien biežāk tiek izvēlēti aizdevumi uz ilgāku termiņu. Patēriņa kredīts uz gadu ir pieejams bez ķīlas un bez galvotāja, pie nosacījuma, ka aizņēmējam ir tīra kredītvēsture un regulāri ienākumi. Izvēloties šo variantu, Tu vari saņemt lielāku aizdevuma summu un parādu atmaksāt saskaņā ar atmaksas grafiku, katru mēnesi, maksājot vienādu aizdevuma summu. 

Kā pieteikties kredītam uz gadu ?

Saskaņā ar publiski pieejamo informāciju ātrais patēriņa kredīts uz gadu ir pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam vecumā no 18 līdz 75 gadiem (izvēlies un piesakies šeit). Naudas saņemšana vairumā gadījumu ir iespējama bez papīra izziņām. Atliek tikai pieteikties kredītam uz 12 mēnešiem vai citu termiņu un gaidīt atbildi. Pozitīva lēmuma gadījumā nauda kontā ienāks aptuveni 1 stundas laikā.

patēriņa kredīts uz gadu bez ķīlas

Gribi maksāt mazāk ? Izvēloties kredītu, dod priekšroku tam aizdevumam, kas tiek piedāvāts uz termiņu, kas pārsniedz vienu gadu. Daži no aizdevējiem ļauj aizņemties ar procentu likmi 16%, bet reizēm pat 7% gadā. Ātrie patēriņa kredīti ļaus iegūt aizdevumu ātrāk, taču galarezultātā samaksāsi krietni vien vairāk. Salīdzinot ātros kredītus un ilgtermiņa patēriņa kredītus varam redzēt, ka to procentu likmes mēdz atšķirties pat 10 – 20 reizes. Jā, tas nav joks. Ātro kredītu likmes ir krietni augstākas, taču to būtība paredz, ka pakalpojums tiek lietots īstermiņā (maks. 30 dienas). Lielais patēriņa kredīts uz gadu turpretim ir paredzēts pilnīgi citiem mērķiem, cilvēkiem, kas ir gatavi uzņemties ilgtermiņa saistības un apzinās savas rīcības vai gluži pretēji bezdarbības sekas.

Kā atmaksāt aizdevumu ?

Patēriņa kredīts bez ķīlas uz gadu gluži tāpat kā jebkurš cits naudas aizņēmums ir jāatmaksā, pārskaitot naudu uz aizdevēja bankas kontu. Visērtāk to ir izdarīt, izmantojot savu internetbankas profilu. Situācijās, kad aizmirstas parole vari doties uz savas bankas filiāli, taču atceries – naudas pārskaitījumi no filiāles vienmēr būs dārgāki nekā no sava internetbankas profila. Visdārgāk atmaksāt aizdevumu ir no citas bankas filiāles. Tas ir iespējams, taču tad līdzi ir jābūt naudai un jārēķinās, ka komisijas maksa par pārskaitījumu būs vēl augstāka nekā savā bankā.

Kopumā kredīts uz gadu internetā ir pakalpojums, kas mūsdienās tiek izmantots aizvien plašāk. Cilvēki aizvien vairāk apzinās, ka labāk ir aizņemties naudu uz ilgāku termiņu un maksāt mazāk, nekā saņemt aizdevumu 10 – 20 minūtēs, bet pēc tam pārmaksāt n-tās reizes. Plašāku informāciju par to, kā iegūstams kredīts uz gadu vari iegūt http://www.atraiskredits.com Tur atradīsi arī ieteikumus, kā pasargāt sevi no riskiem, kā izvēlēties lētāko kredītu un kā aizņemties droši. Aizņemies atbildīgi.