Kas ir Open Credit ?

Uzņēmums Open Credit ir viens no populārākajiem mazo aizdevumu uzņēmumiem Latvijā. Izvēloties šo variantu, Tu vari aizņemties bez ķīlas, bez galvotāja un bez komisijas maksas mazāk kā 1 stundas laikā. Ja Tev ir 20 gadi, tīra kredītvēsture un regulāri ienākumi, tad vari pretendēt uz aizdevuma saņemšanu. Uzzini vairāk par kredītu no opencredit un aizņemies šeit vai lasi raksta turpinājumu.

Kam ir noderīgs aizdevums no Open Credit ?

Saskaņā ar dažādiem pētījumiem uzkrājumus nebaltai dienai veic vien katrs 8. Latvijas iedzīvotājs. Tas nozīmē, ka situācijās, kad gadās zaudēt darbu, salūst sadzīves tehnika, auto vai jāpērk dārgas zāles, bet līdz algai vēl jāgaida, neatliek nekas cits kā aizņemties. Ja agrāk aizņemties gāja pie kaimiņiem, kolēģiem vai draugiem, tad šobrīd šo nišu ir ieņēmuši ātrie kredīti internetā un sms kredīti. Open Credit šajā kontekstā ir tikai viens no vairākiem aizdevējiem, taču tā piedāvājumā jaunajiem klientiem ir pirmais kredīts bez komisijas maksas.

Maksimālā summa, ko piedāvā Open Credit ir 1000 Ls, taču jārēķinās, ka pirmajā reizē aizņemties vairāk par 200 Ls nebūs iespējams. Šāds kredītlimits ir ieviests tikai ar vienu mērķi – uzņēmums nevēlas zaudēt daudz naudu. Apstākļos, kad gandrīz katrs 10 Latvijas iedzīvotājs jau ir devies emigrācijā uz ārzemēm, ātrais kredīts 1000 Ls apmērā būtu liels kārdinājums to paņemt neilgi pirms izlidošanas. Ja nauda netiek atlīdzināta savlaicīgi, kreditors ir tiesīgs aprēķināt soda procentus, bet, ja aizņēmējs ir devies prom, tad nav jau īsti neviens no kā piedzīt zaudējumus.

Opencredit šādu iespēju apzinās ļoti labi un tādēļ labāk ievieš savas aizsardzības procedūras. Uzreiz jāpiezīmē, ka šādus ierobežojumus nosaka visi kreditori, turklāt vairums no tiem katrā nākāmajā reizē paceļ aizdevuma limitu tikai par 50 Ls, bet maksimālo summu ļauj iegūt tikai ceturtajā aizņemšanās reizē.

Vai Opencredit kredīts ir pieejams no 18 gadiem ?

Vēl pirms gada open credit piedāvājumā ietilpa ātrais kredīts no 18 gadu vecuma, taču šobrīd, līdz ar ažiotāžu masu medijos par jauniešu nesaprātīgo rīcību vairums nebanku kreditoru vairs nepiedāvā iespēju saņemt kredītu jauniešiem, kas nav sasnieguši 20 gadu vecumu. Saskaņā ar Labklājības ministrijas aprēķiniem jauniešu skaits Latvijā ik gadu diemžēl samazinās. Praksē Latvijā ir palicis tikai viens kreditors, kura piedāvājumā ir aizdevums bez ķīlas no 20 gadiem. Salīdzini un uzzini, kurš kreditors ir pašlaik izdevīgākais www.vcredit.lv aizdevumu salīdzinātājā. Opencredit nebūt nav vienīgais. Aizņemies atbildīgi.