Naudas aizdevums 1000 Ls (eiro) bez ķīlas

Ātrais naudas aizdevums 1000 ls apmērā ir pakalpojums, kas spēj atrisināt daudzas problēmas bez ķīlas. Mazie kredīti līdz 100 ls (eiro) var noderēt situācijās, kad pietrūkst pavisam nedaudz līdz nākamajai algai. Ilgtermiņa kredīts līdz 1000 ls turpretim ir jāmaksā saskaņā ar kredīta atmaksas grafiku un to parasti izvēlas ar termiņu līdz 2 gadiem vai pat ilgāk. Aizņemies atbildīgi.

Kā iegūstams naudas aizdevums 1000 ls bez ķīlas ?

Situācijas, kurās kādam no Latvijas iedzīvotājiem būtu vajadzīgs nedaudz lielāks naudas aizdevums ir dažādas. Vairums no tām ir saistītas ar remontiem (mājokļa remonts, auto remonts), medicīnas pakalpojumiem vai lielāku pirkumu iegādi (sadzīves tehnika, elektrotehnika, būvmateriāli). Patēriņa kredīts 1000 ls vivus credit mājas lapā iegūstams krietni izdevīgāk, jo apmeklētājiem tiek dota iespēja pašiem salīdzināt vairākus aizdevumus. Pašlaik aizņemties iespējams gan 15 minūtēs, gan vairāku dienu laikā. Neapšaubāmi vērts atzīmēt, ka par ātrāku aizdevuma saņemšanu būs jāmaksā krietni vairāk.  Piemēram, izvēloties ilgtermiņa kredītu kādā no uzņēmumiem, kas piedāvā aizdot pat 10000 eiro procentu likme sākas no 9% vai 16% gadā. Turpretim ātrie kredīti par līdzīgu pakalpojumu pieprasa pat vairāk kā 100% gadā. Kas svarīgāk, ātrums vai finansiāls ietaupījums ir katram jāizšķir pašam.

Lai aizņemtos 1000 ls vai 1500 eiro pilnīgi noteikti būs vajadzīga griba un skaidrība par aizdevuma nepieciešamību. Atšķirībā no mikrokredītiem šis aizdevums pieprasa lielu gara stingrību, jo aizņemšanās paredz daudz lielākas saistības. Atmaksāt 1000 ls nav vienkārši, ņemot vērā, ka vidējā alga Latvijā joprojām ir nedaudz vairāk par 600 eiro, bet lielākajai daļai krietni mazāka.

Aizņemšanās procedūra ietver četrus soļus  – (1) kredītu salīdzināšana, (2) pieteikšanās aizdevumam, (3) sava profila apstiprināšana, (4) naudas saņemšana. Pirmais no šiem soļiem nav obligāts, taču to izpildot pastāv iespēja ietaupīt krietnu naudas summu. Reizēm tie ir 15 eiro, reizēm 50 eiro, bet vēl daudzos citos gadījumos ietaupītā summa ir vēl daudz lielāka. Šobrīd populārākie un vienlaikus arī izdevīgākie aizdevumi apkopoti http://www.vivuscredit.lv kredītu salīdzinātājā. Tur ir pieejams gan pieminētais aizdevums līdz 1000 ls, gan kredīts 5000 ls, gan aizdevums 10000 ls (pret ķīlu). Aizdevumu piedāvājumi salīdzināti arī ar ātrajiem kredītiem, tādējādi sniedzot iespēju iegūt maksimāli precīzu priekšstatu par visām potenciāli izdevīgākajām akcijām.  Plāno aizņemties ? Dari to atbildīgi.