Kas ir kredīts bez maksas

Var pieļaut, ka pilnīgi visi Latvijas iedzīvotāji ir pamanījuši ātros kredītus un arī to reklāmas, kurās tiek solīts ” pirmais kredīts bez maksas”, taču tikai retais saprot, ko tas nozīmē. Kas tas īsti ir un, kā izmantot savām vajadzībām pēc iespējas izdevīgāk, par to turpinājumā.

Ko nozīmē kredīts bez maksas ?

Attiecībā uz cilvēkiem, kuri plāno aizņemties, kredīts bez maksas nozīmē tikai to, ka ir iespēja aizņemties uz neilgu termiņu un nemaksāt par to komisijas maksu un/vai procentus. Piedāvājums parasti tiek attiecināts tikai uz jaunajiem klientiem, kas, protams, ir negodīgi un apliecina, ka nav vērts saglabāt uzticību konkrētam aizdevējam. Vērts arī pieminēt, ka procentus nav jāmaksā konkrētu termiņu – 10, 20 vai 30 dienas. Situācijās, kad aizdevums netiek atmaksāts noteiktajā laikā tiek piedāvāts pagarināt līgumu par maksu. Ja tas netiek izdarīts, ir jārēķinās, ka būs jāmaksā soda nauda. Viss iepriekš minētais apliecina, ka bezmaksas kredīts labākajā gadījumā varētu tikt dēvēts kā ” pirmais kredīts bez maksasvai aizdevums bez procentu maksas uz 1 mēnesi, utml.

Kuri aizdevēji piedāvā pirmo kredītu bez maksas ?

Saskaņā ar publiski pieejamo informāciju ātrais kredīts bez maksas pašlaik ir pieejams šādos uzņēmumos – MiniCredit, ViaSMS, Ferratum, SmsCredit, CreditOn, SohoCredit,

kredīts bez maksas

LatCredit un Kredits7. Saraksts ir garš un katram no aizdevējiem ir atšķirīgi nosacījumi attiecībā uz:

  1. aizdevuma summu,
  2. kredīta atmaksas termiņu,
  3. pieejamā kredīta lielumu.

Viens no, iespējams, labākajiem veidiem, kā atrast sev piemērotāko aizdevumu ir kredītu salīdzināšana. Izvēloties šo variantu ikviens lietotājs var atrast sev izdevīgāko piedāvājumu, turklāt bez maksas.  Kredītu salīdzinātājas darbojas online režīmā un ir pieejams ieejot atbilstošā mājas lapā. Viens no labākajiem aizdevumu salīdzinātājiem šobrīd ir lvkrediti.lv veidotais. Tajā apkopoti populārākie ātro kredītu uzņēmumi, kas piedāvā aizņemties bez komisijas maksas un bez procentiem.

Ieteikums – ja iepriekš jau esi ņēmis kredītu kādā no ātro kredītu firmām, izvēlies citu. Tā dēvētais “kredīts bez maksas” katrā uzņēmumā tiek piedāvāts bez procentiem tikai 1 reizi. Kāda jēga Tev pārmaksāt 10  līdz 50 eiro, ja vari šo naudu ietaupīt un aiziet uz kino vai gluži vienkārši atstāt naudu savā kontā. Mēs latvieši esam salīdzinoši ļoti taupīgi, taču patiesībā protam taupīt tikai uz pamatvajadzību apmierināšanu. Apstākļos, kad runa ir par (a) kredītiem, (b) pensiju otro vai trešo līmeni, (c) apdrošināšanu vai (d) naudas ieguldīšanu visa finanšu inteliģence pazūd kā nebijusi un uzticamies pirmajam pretimnācējam. Tas, protams, nav pareizi.

Kredīta ņemšana ir nopietns solis, kas ir jāizvērtē daudz nopietnāk nekā desas pirkšana veikalā, pat, ja tiek izvēlēts pirmais kredīts bez procentu maksas ar termiņu līdz 1 mēnesim. Ceram, ka pēc visa šī raksta izlasīšanas, jūs spēsiet labāk izvērtēt šī piedāvājuma plusus un mīnusus, kā arī, ja aizņemsieties, spēsiet to izdarīt pēc iespējas izdevīgāk.