Ātri krediti online bez ķīlas

Pašreiz ātrie krediti online ir viens no nedaudzajiem veidiem, kā tikt pie papildus finansējuma mazāk kā 1 stundas laikā. Aizdevēji, kas gatavi izsniegt īstermiņa aizdevumus neprasa ķīlu, galvotāju vai izziņu no darba devēja. Tas ir izdevīgi situācijās, kad steidzami vajag naudu uz laiku līdz 2 nedēļām vai 1 mēnesim.

Ko piedāvā online krediti ?

Vērts atzīmēt, ka Latvijā pieejamie krediti online ir pieejami  no 18 līdz 73 gadiem, taču vairumā gadījumu aizdevēji orientējas uz klientiem vecumā no 20 līdz 60 gadiem. Tieši šī ir sabiedrības maksātspējīgākā daļa, ar pastāvīgiem ienākumiem (algu), kas var aizņemties un atmaksāt parādu no nākamās algas.

Tradicionāli jaunajiem klientiem tiek piedāvātas atlaides, kuru apjoms var sasniegt pat 20%. Kredīta atlaide izpaužas kā komisijas maksas atlaišana vai neprasīšana. Iespējams, ka būsiet dzirdējuši tādus saukļus kā “pirmais kredīts bez maksas”, “kredīts bez procentiem” un līdzīgus tieši šie ir tie aizdevumi, kas piedāvā šādus nosacījumus.  Izvēloties akcijas piedāvājumus, jārēķinās, ka maksimālā aizdevuma summa reti, kad pārsniegs 100 – 150 latus (~210 eiro). Tajā pašā laikā jāatceras, kas krediti online piedāvā aizdot arī krietni lielākas naudas summas. Maksimālā kredīta summa reizēm ir pat 1000 Ls vai 2000 Ls, bet lielāki uzņēmumi piedāvā aizņemties pat 10 tūkstošus eiro. Tiem, kam nav skaidra izpratne par to, kuri ātrie online krediti izdevīgāki, vērts ielūkoties http://www.kreditionline.lv , kur salīdzināti vairāku aizdevēju piedāvājumu. Jāatceras gan, ka neviens no šiem piedāvājumiem netiek izsniegts labdarības organizācijās. Galarezultātā, ātrie kredīti ir izdevīgāki tiem, kas spēj izpildīt visas saistības savlaicīgi un atmaksā naudu noteiktajā termiņā.

Kas notiek ar nemaksātājiem ?

Katrs uzņēmums, kas nodarbojas ar finanšu pakalpojumu sniegšanu savos līgumos ietver tādus jēdzienus kā soda nauda vai soda sankcijas. Šis instruments tiek vērsts pret tiem, kas ir pārkāpuši kredītsaistības, t.i. neatdod parādu līgumā  noteiktajā termiņā. Šobrīd Latvijas likumdošana ir ierobežojusi maksimālo līgumsodu kredītiem virs 100 eiro līdz 100% gadā, taču arī tas ir ļoti daudz. Papildus tam, situācijās, kad lieta nonāk līdz tiesu izpildītājiem vai parādu piedzinējiem kredītņēmējs sabojā savu kredītvēsturi un nākotnē viņa iespējas aizņemties būs stipri ierobežotas. S

Galasecinājumi – aizņemies atbildīgi un rūpīgi izvērtē savas iespējas atmaksāt naudu noteiktajā termiņā.