Credit

Vārds “credit” nozīmē to pašu, ko kredīts, taču pirmo terminu lieto pārsvarā tikai krievvalodīgie, bet vārdus kredīts un aizdevums latvieši un tie krievi, kas saprot latviešu valdou. Kopumā gan nav svarīgi kāda ir tava etniskā piederība, jo ātrie kredīti un patērina kredīti visiem ir izdevīgāki kopā ar vivus credit (salīdzini šeit). Kāpēc ? Jo vivus credit ir aizdevumu salīdzināšanas portāls, kurš apkopo un analizē kreditorus pēc kritērijiem, kas ir būtiskākie tieši aizņēmējiem. Vai pirmais kredīts ir bez maksas, cik ātri iespējams aizņemties, kādas ir papildus prasības, cik lielu summu es varu iegūt jau pirmajā reizē, cik maksā aizņemšanās un kredīta pagarināšana. Visi šie faktori ir būtiski izvēloties aizdevumu gan interneta, gan reālajā dzīvē.

Cik izmaksā kredīts online ?

Ātrais kredīts pašlaik ir kļuvis par vislētāko aizņemšanās veidu cilvēkiem, kam steidzami vajadzīga neliela naudas summa, pie nosacījuma, ka viņi spēj pildīt savas saistības līgumā fiksētajos termiņos. Lai arī standarta maksa par aizņemšanos variē robežās no 10% līdzaptuveni 25% mēnesī, tomēr jaunajiem klientiem ir pieejami īpaši izdevīgi akcijas nosacījumi. Praksē tas nozīmē, ka kredīts (credit) līdz 100 Ls vai 150 Ls, retāk līdz 200 Ls ir iegūstams bez procentiem. Atmaksā  naudu 1 mēneša laikā un no tevis netiks prasīta nekāda papildus maksa.

Izklausās izdevīgi, taču jāņem vērā, ka problēmu gadījumā maksa par šo pakalpojumu var ievērojami pieaugt. Piemēram, kredīta pagarināšana uz 1 mēnesi var maksāt pat 25% mēnesī, kas ir ārkārtīgi daudz, ja ņem vērā, ka bankās aizdevuma gada procentu likme reti, kad ir augstāka par 20%.  No otras puses, jāatzīst, ka banku aizdevumi nekad netiks izsniegti tik operatīvi, kā piedāvā ātrais kredīts internetā. Tādējādi var droši apgalvot, ka credit ņemšanai ir savi plusi un mīnusi. Pakalpojums pats par sevi nav slikts, taču ir svarīgi to izmantot pareizi, t.i. (a) izvērtēt savas reālās finansiālās iespējas, (b) salīdzināt vairākus piedāvājumus vivus credit sākumlapā un (c) aizņemties atbildīgi.

Kas vajadzīgs “credit” iegūšanai ?

Ja runājam par kredītu līdz 2000 Ls, tad tā saņemšana internetā ir iespējama pat bez ķīlas. Vajadzīgs – epasts, mobilais telefons, bankas konts, internetbankas pieslēgums. Savukārt kredīti, kas tiek piedāvāti uzņēmumos, kuru klāstā ir aizdevumi pat virs 5000 Ls var būt vajadzīgi arī papildus dokumenti. Tiesa, pat šajos kredītuzņēmumos var sākotnēji pieteikties credit pakalpojumiem vien nosūtot elektronisku pieteikumu. Jebkurā gadījumā, lai kāda arī nebūtu izvēle, visi kredīti salīdzināti vivus credit.lv sākumlapā. Aizņemies atbildīgi.