Ātrie sms kredīti

Latvijā pieejamie ātrie sms kredīti ir pakalpojums, kas ļauj aizņemties bez ķīlas un galvotāja. Viss, kas vajadzīgs, lai saņemtu aizdevumu ir (a) mobilais telefons, (b) epasts un bankas konts. Tiesa, uzreiz jāatzīst, ka visi sms kredīti nav vienādi un, lai tos saņemtu ir jāpieliek zināmas pūles. Turklāt tāpat kā iepriekš ātrie sms kredīti pirmajā reizē ir iegūstami tikai pēc tam, kad ir pārskaitīta reģistrēšanās maksa 1 santīma apmērā uz aizdevēja bankas kontu. Ja saņemtā pakalpojuma kvalitāte apmierina, otrajā reizē vari aizņemties jau vien nosūtot sms ar savu īpašo identifikācijas kodu uz kreditora norādīto mobilā telefona numuru.

Vai ātrie sms kredīti ir izdevīgi ?

Ja esi 100% nolēmis, ka vēlies aizņemties, tad ātrie sms kredīti var būt izdevīgi. Pirmkārt, pirmais sms kredīts vairākos uzņēmumos ir pieejams bez procentiem (0%) uz 30 dienām. Tu vari aizņemties tūlīt un noteiktajā laikā atmaksāt, cik paņēmi. Otrkārt, sms kredītus vari aizņemties pat neizejot no mājas. Treškārt, naudu kontā vari iegūt pat mazāk kā 25 minūšu laikā, reizēm pat 5 minūtes pēc visu darbību veikšanas. (Precīzs naudas saņemšanas laiks būs atkarīgs no tā, cik ilgi noritēs naudas pārskaitījums. Process būs ātrāks, ja nauda tiks pārskaitīta 1 bankas ietvaros).

Sms aizdevumi nebūs izdevīgi situācijās, kad nauda tiek paņemta izklaidēm vai jebkādiem citiem tēriņiem, taču netiek atmaksāta savlaicīgi. Kavēšanās gadījumā aizdevēji piemēro soda naudu, kuras apmērs var pārsniegt pat 1% no neatmaksātās summas dienā. Lai arī likumdošana patreiz ierobežo maksimālo līgumsodu kredītiem, kuru apmērs pārsniedz 100 eiro līdz 100% gadā, tomēr tas vienalga ir pietiekami, lai justu zaudējumus.

Papildus tam vērts atzīmēt, ka ātro kredītu ar sms soda naudas apmērs nav tik būtisks, cik fakts, ka kavēšanās automātiski sabojā kredītņēmēja kredītvēsturi. Tas savukārt nākotnē apgrūtinās vai padarīs neiespējamu aizņemšanos lielākiem pirkumiem (patēriņa kredīts) vai mājokļa iegādi kredītā uz saprātīgiem procentiem.

Kas jāzina pirms aizņemšanās ar sms ?

Jebkura aizņemšanās pat tā, kas ir uz labākajiem nosacījumiem liecina, ka iepriekš kaut ko esi darījis nepareizi.  Protams, uzkrājumu veidošanas kultūra Latvijā vēl ir ļoti vāji attīstīta un ne bez pamata. Mūsu līdzšinējā pieredze apliecina, ka uzkrāšana nav izdevīga. Kari, valūtas maiņas, valūtas devalvācijas – visi šie procesi iznīcināja iepriekšējo paaudžu uzkrātās vērtības. Tiem, kas to piedzīvoja un vēlāk arī viņu pēcnācējiem uzkrāšana sāka likties kā laika tērēšana un jāatzīst, ka lielā mērā tam var piekrist.

Šīs dienas situācijā pagātnes pieredzi varam ņemt vērā, kā  noderīgu, taču tas nekādi neietekmē faktu, ka katram ir jādzīvo sava dzīve. Krāšana palīdz iztikt nebaltās dienās, bet ātrie sms kredīti var pildīt tikai ielāpa funkciju. Tu vari uzzināt vairāk un salīdzināt, kuri ir izdevīgākie ātrie sms kredīti internetā http://www.kred24.lv sākumlapā. Aizņemies atbildīgi, pirms tam izvērtējot savas iespējas atmaksāt kredītu savlaicīgi.