24 Credit – ātrais kredīts internetā 24 stundas dienaktī

Ātrie kredīti Latvijā ir kļuvuši tik populāri tikai tādēļ, ka piedāvā iespēju aizņemties daudz ātrāk nekā tradicionālie finanšu pakalpojumi. 24 credit ļauj salīdzināt dažādus aizdevumu piedāvājumus, iegūstot atbildi par katram piemērotāko risinājumu dažu sekunžu vai minūšu laikā.

Kas jāņem vērā piesakoties aizdevumam internetā ?

Tu vari pieteikties aizdevumam 24 stundas diennaktī, jo pieteikumu pieņemšana notiek elektroniski – ātro kredītu uzņēmumu mājas lapās. Tajā pašā laikā ir svarīgi saprast, ka aizdevums reāli var tikt izsniegts tikai kreditoru darba laikā, jo pieteikumus izskata reāli cilvēki. Uzņēmumu kredītspeciālisti pievērš uzmanību trīs galvenajām lietām:

  • klientu ienākumiem; 
  • klientu kredītvēsturei; 
  • klientu vecumam. 

Pēdējo mēnešu laikā aizņemties bez oficiāliem ienākumiem (darba vietas) vairs nav iespējams. Situācijās, kad kredīts tomēr tiek izsniegts klientiem bez ienākumiem, viņiem ir iespēja vēlāk apstrīdēt līgumu un maksāt daudz mazākus procentus. Papildus tam aizdevēji var saņemt sodu par pienācīgu klienta maksātspējas neizvērtēšanu.

Attiecībā uz kredītvēsturi, uzmanība tiek pievērsta tam, lai klients nav iekļauts nevienā no populārākajiem parādnieku reģistriem. Ja tas tomēr ir noticis, iespēja aizņemties strauji sarūk. Teorētiski kāds uzņēmums varētu aizdot naudu arī parādniekiem ar negatīvu kredītvēsturi, taču praksē tas notiek ļoti reti.

Kurš var aizņemties internetā ?

24credit.lv skatījumā aizņemties drīkst tikai tie klienti, kas ir rūpīgi izvērtējuši savu maksātspēju un ir pārliecināti, ka spēs atmaksāt parādu līgumā noteiktajā termiņā. Aizņemties naudu bez reālām iespējām to atdot ir ne tikai vieglprātīgi, bet arī bīstami. Aizdevuma atmaksai nav ieviests noilguma termiņš, līdz ar to parāds būs jāatdod arī pēc 10 vai 50 gadiem. Izņēmums – klienti, kas piesaka maksātnespēju. Izvēloties šo variantu, ir iespējams atbrīvoties no parādiem jau pēc  2 – 3 gadiem.

Kopumā, lai aizņemtos ir vajadzīgas tikai trīs lietas: (a) regulāri ienākumi, (b) tīra kredītvēsture, (c) jābūt vismaz 18 gadus vecam. Papildus tam reģistrējoties aizdevumam, būs jāpārskaita 1 santīms uz aizdevēja bankas kontu. No šī maksājuma nav iespējams izvairīties, jo tikai tā kreditori var pārliecināties, ka pieteikuma iesniedzējs vienlaikus ir arī konta īpašnieks.

Ja vēl neesi izlēmis, kurš aizņēmums ir Tev piemērotākais, ielūkojies 24 credit sākumlapā. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas finansiālās iespājas ļoti rūpīgi.