Noteikumi

Vietnes “monetudienas.lv” lietošanas noteikumi

1. Tu vari izmantot “monetudienas.lv” materiālus savām privātām, nekomerciālām vajadzībām. Šeit ievietotajai informācijai ir tikai informatīvs raksturs un tā nevar tikt uzskatīta par mēģinājumu pārdot vai izsniegt “monetudienas.lv” produktus. Patiesībā šai vietnei nemaz nav nekāda reāla produkta vai pakalpojuma. Mēs neko nepārdodam.

2. Visa “monetudienas.lv” ievietotā informācija, dizaina elementi un struktūra ir uzskatāmi par šīs vietnes īpašumu. Tu nedrīksti kopēt, atdarināt, pārdot vai iznomāt šeit ievietoto informāciju vai lapas struktūru. Mēs vēršamies sevišķi bargi pret jebkādiem mēģinājumiem veikt iepriekš minētās darbības komerciālos nolūkos. Mums par laimi šajos centienus neesam vieni. Mūs aizsargā Latvijas Republikas likumdošana.

3. Mājas lapā ievietotie raksti ir balstīti uz atklātu, brīvi pieejamu informāciju, taču tās precizitāte nav speciāli pārbaudīta. Ņemot vērā, ka liela daļa Latvijas iedzīvotāju dzīvo no algas līdz algai, liela uzmanība tiek pievērsta naudas kredītiem un finanšu izglītībai. Mēs neuzņemamies nekādu atbildību par kļūdām tekstā vai tā iztrūkumu, kā arī par sekām, kas rodas, izmantojot šo informāciju.

Aicinājums – ja pamani kādu kļūdu, lūdzu informē mūs, izmantojot sadaļā “kontakti” ievietoto saziņas veidlapu.

4. Pārlūkojot “monetudienas.lv” ievietoto informāciju Tu pamanīsi, ka šeit ir atrodamas teksta saites (linki) vai grafiskas saites (attēlu linki), kurus uzspiežot vari nokļūt kādā citā mājas lapā. Nokļūstot kādā citā vietnē, Tu darbojies saskaņā ar tās vietnes noteikumiem. Iespējams, ka tie ir savādāki nekā mūsējie. Mēs nevar uzņemties nekādu atbildību par trešo pušu vietņu saturu vai sekām, ko var radīt šo vietņu saturu izmantošana. Pirms lietot  to informāciju, vienmēr iepazīsties ar konkrētās vietnes lietošanas noteikumiem.

5. Atsevišķos gadījumos “monetudienas.lv” var publicēt informāciju par kāda konkrēta pakalpojumu sniedzēja produktu vai piedāvājumu. Kā jau viss šajā pasaulē arī rakstā paustās ziņas var novecot, līdz ar to gadījumā, ja piesakies pakalpojumam vēlāk, pastāv iespēja, ka Tev piedāvātie nosacījumi ir savādāki nekā atspoguļots rakstā. Lai pasargātu sevi no vilšanās vienmēr pārbaudi, vai konkrētajā piedāvājumā nav notikušas kādas izmaiņas. Ja ir pieejams līgums, izlasi to līdz beigām.

6. Saskaņnā ar mums pieejamo informāciju “monetudienas.lv” nav nekādi vīrusi, ļaunprātīgas programmas vai citas kļūas, kas var ietekmēt tavu datoru, mobilo telefonu vai IT sistēmu. Tajā pašā laikā mēs nevaram garantēt šī izteikuma 100% pareizību. Pasaulē ir daudzi cilvēki, kas izmanto savas zināšanas nesaprātīgos, pretlikumīgos nolūkos. Mēs esam darījuši visu, kas mūsu spēkos, lai padarītu “monetudienas.lv” apmeklēšanu drošu, taču nevaram garantēt, ka tā tāda būs vienmēr. Sargi sevi un Dievs tevi sargās.

7. Vietnē “monetudienas.lv” ievietotā informācija ir “monetudienas.lv” autoru vai viesautoru sagatavota. Ievietojot informāciju šajā vietnē, tā automātiski kļūst par “monetudienas.lv” neatņemamu sastāvdaļu.

8. Mēs paturam tiesības mainīt vietnes saturu un “monetudienas.lv” lietošanas noteikumus jebkurā laikā. Ņemot vērā, ka apmeklētāji šo sadaļu apmeklē ārkārtīgi reti, ja tiks veiktas izmaiņas, mēs publicēsim izmaiņu datumu lapas apakšā.

9. Apmeklējot “monetudienas.lv” Tu esi pakļauts tās lietošanas noteikumiem. Ja nepiekrīti, lūdzu pārtrauc izmantot šo informāciju. Ja uzskati, ka noteikumi ir nepilnīgi, lūdzu sazinies ar mums, izmantojot sadaļā – kontakti – ievietoto kontaktveidlapu.

Pēdējās izmaiņas 17.09.2013.